Корисні покликання: МОНУ ЛОІППО Відділ ОМС України Мостиська міська рада Україна.Інклюзія ЄДЕБО
Здобувачі освіти Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів взяли участь у Х конкурсі плакатів, коміксів та саморобок на екологічну тематику (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ, вчителька біології Ірина Рабей).
Мета конкурсу - навчити школярів відповідально відноситися до збереження природи; виховувати любов, людяність, доброту, почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє нашої планети.
Екологічна ситуація в сучасному світі загострюється з кожним днем.
Забруднення повітря, ґрунту та водойм, накопичення сміття - все це створює реальну загрозу для життя людей і всього живого. Бережімо нашу Землю! Адже завтрашній день Землі буде таким, яким ми його зробимо сьогодні.
#ГраНавчанняДобробут
#GMWUkraine2023
«Беремо участь у конкурсі до GMW 2023 (Всесвітній тиждень грошей) "Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє".
Благодійна акція «Смілива гривня» від Національного банку України – у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ).
Ініціаторами проведення акції стали шестикласники разом з класним керівником Уляною Кадило. Школярі 1-9 класів та педагоги закладу активно долучилися до збору монет. З поодиноких монеток утворюються вагомі суми. Вони можуть стати дронами, автомобілями, приладами нічного бачення для наших захисників.
Дякуємо кожному хто долучився! Разом до перемоги!
Сьогодні у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ) пройшов благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ «Весняне пробудження добра». Ярмарок відбувся завдяки активній підтримці батьків. Їхня свідома громадянська позиція щодо власного внеску в наближення перемоги – надихає та мотивує. Готуючи разом з дітьми смаколики, батьки власним прикладом показали – разом ми непереможні.
Дякуємо усім батькам! Ви неймовірні!
#ГраНавчанняДобробут
#GMWUkraine2023
«Беремо участь у конкурсі до GMW 2023 (Всесвітній тиждень грошей)
"Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє".
Благодійний ярмарок «Весняне пробудження добра»
У Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ) відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.
Батьки разом із дітьми продавали солодощі та випічку, яку приготували вдома.
Торти, пляцки, тістечка, печиво, вафлі, пиріг, сік, чай – чого тільки не було на столах!
Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й вчителі. Школярі 1-5 класів мали можливість практично відпрацювати навички рахування грошей, які набули на заняттях з фінансової грамотності. Вчилися рекламувати та продавати свій товар.
Дякуємо за активність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням долучилися до благодійного ярмарку. Усі виручені гроші відправимо на потреби військових.
Робимо все, що можемо разом, для нашої перемоги.
СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!
#ГраНавчанняДобробут
#GMWUkraine2023
«Беремо участь у конкурсі до GMW 2023 (Всесвітній тиждень грошей)
«Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє».
Оксфордські дебати у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів
Дискутована теза:
«Гроші гравці важливу роль у житті людини, роблячи її щасливою»
Оксфордські дебати є чудовим тренінгом для публічних виступів, учасники вчаться принципів побудови виступу, техніки та відповідного використання невербальної комунікації.
Учні 8-9 класів ознайомилися з методикою проведення дебатів та переконалися в ефективності такої форми навчання. Організаторами дебатів виступили директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ та практичний психолог Наталія КОЛЕСНІЧЕНКО.
Обрана теза продемонструвала, що проблема грошей є актуальною в умовах сьогодення на думку сучасного покоління. Учасники дебатів намагалися себе не лише в ролях промовців, а й набули корисних навичок ведення дебатів, відповідаючи на запитання опонентів.
Впроваджуючи в процес навчання таку інтерактивну форму роботи, школярі мають можливість навчитися публічно виступати, слухати, аргументувати, відстоювати власну думку та робити висновки.
#ГраНавчанняДобробут
#GMWUkraine2023
«Беремо участь у конкурсі до GMW 2023 (Всесвітній тиждень грошей)
«Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє».
Учні 7 класу (класний керівник Галина Кужидло) долучилися до Міжнародного тижня грошей, створюючи рекламу до благодійного ярмарку «Весняне пробудження добра».
Діти ознайомилися з функцією реклами, розділили свої думки про її роль у суспільстві, вчилися складати рекламний слоган, відповідно до основної формули реклами: увага, інтерес, бажання, дія. Вони навчилися створювати рекламу через застосування в Інтернеті. Одна з робіт стала візитівкою (автор Ірина Гринда) нашого благодійного ярмарку.
Команда учнів класу (ідея Софії Райник) розробила та виготовила наочну рекламу.
#ГраНавчанняДобробут
#GMWUkraine2023
«Беремо участь у конкурсі до GMW 2023 (Всесвітній тиждень грошей) "Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє".
Продовжується тиждень грошей у Пнікутському ЗЗСО І-ІІступенів (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ).
Учні початкової школи разом з вчителями вчилися, як поводитися з грошима.
Першокласники (класний керівник Любомира Сікорська) знайомилися з грошима та їх значенням в житті людини на заняттях з фінансової грамотності.
Другокласники (класний керівник Галина Віхрак) зробили « Перший крок до мільйона», грали гру "Корисні навички". Діти мали можливість в наочній формі виконувати арифметичні дії, правильно рахувати, накопичувати і витрачати гроші.
У третьому класі (класний керівник Любов Галайко) учні грали у гру «Монополія», спробували себе в ролі підприємців, вчилися правильно розпоряджатися грошима, переглянули відео «Наша гривня».
Учні четвертого класу (класний керівник Любомира Калита) знайомилися з основами фінансової грамотності, вчилися бути ощадливими, планувати свій бюджет та розуміти, на що витрачати кошти.
#ГраНавчанняДобробут
#GMWUkraine2023
«Беремо участь у конкурсі до GMW 2023 (Всесвітній тиждень грошей) "Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє".
Початок тижня грошей у Пнікутському ЗЗСО І-ІІступенів стартував у дошкільному підрозділі (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ).
Вихователі Юлія Макар та Олеся Семенко провели цикл занять з вихованцями, використовуючи дидактичні ігри «Що можна купити за гроші», «Магазин», «Де мешкають гроші», «Сімейні доходи та витрати», діти грали в сюжетно-рольову гру «Магазин іграшок».
Метою проведення занять було отримання дітьми дошкільного віку знань про гроші, їх значення для людей та формування економічної свідомості.
Проект МРІЯ ( https://mriya.social/ ) – це ініціатива протидії російським окупантам у медіа-просторі, блокування ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких створити збут наркотичних речовин.
На сьогодні це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті.
Екосистема «МРІЯ» створена для об’єднання проектів, які розроблені в синергії Кіберполіції України та волонтерів, зокрема:
Бот «StopRussia | МРІЯ» https://t.me/stopdrugsbot
Приймає інформацію про фейкові ресурси, перевіряються нашими модераторами та надсилаються на блокування в Телеграм-каналі. Зібрано найбільшу кількість антиукраїнських ресурсів та профілів – понад 90 тис.
У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» - кожен може долучитися до блокування ресурсів окупанта. Вам буде надано випадкові посилання, а також текст скарги, які постійно змінюються.
Канал «StopRussia | МРІЯ» https://t.me/+wXRpHruz8do1MThi
Спільнота небайдужих українців, які блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті. Канал - це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування, а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн-завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація, в тому числі навчальні матеріали з кібергігієни. Загалом заблоковано понад 22 тисячі ворожих ресурсів.
Сервіс StopFraudMriya ( https://t.me/StopFraudMriya_bot ) – сервіс для перевірки інформації за номером телефону, банківської картки або банківського рахунку. Виявляємо та знищуємо шахрайські схеми і руйнуємо плани зловмисників!
Сервіс «Scamfari» https://scamfari.com - сервіс, за допомогою якого користувачі мають можливість перевіряти листи, повідомлення та інші електронні повідомлення щодо наявності ознак шахрайства.
Атестація вчителів передбачає підвищення професіоналізму, розвиток творчої активності, стимулювання діяльності, диференційоване оцінювання результатів педагогічної праці.
Сьогодні, 24 березня 2023 року, відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ) відбулося засідання атестаційної комісії І рівня, на якому була присутня консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Марія БІШКО.
Проведення атестації стало можливим у заплановані терміни, за що ми щиро дякуємо нашим ЗСУ!
Кожен учитель, який атестувався, продемонстрував свою фахову та методичну майстерність, поділився досвідом роботи та цікавими презентаціями. Комісія об'єктивно оцінила діяльність педагогічних працівників у міжатестаційний період, підтвердила та присвоїла кваліфікаційні категорії. Атестація пройшла відкрито та доброзичливо.
Сьогодні, 21 березня, в рамках проекту «Освітня програма з протидії мінній небезпеці», який реалізує БО «Українська освітня платформа» за підтримки ЮНІСЕФ в Україні, у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів консультант ЦПР провела Галина ПОХИЛА, яка пройшла відповідне навчання, з учнями 2 і 3- їх класів заняття "Протидій мінній небезпеці"!
Особливим гостем даного заходу став Пес Патрон Діти познайомилися з ним і розповіли про його нелегку роботу. Виконавши ряд інтерактивних завдань:
"Квітка позитиву"
* "Порівняйко"
* "Безпечна локація"
* "Вгадайко"
Учні оволоділи чотири суперздібностями:
☆ Будь уважний!
☆ Не підходь!
☆ Не чіпай!
☆ Поклич дорослого, та телефонуй 101!
За чудову працю діти отримали обіцяні бейджі і папки з цінними матеріалами.
Щиро дякую адмінзакладу за співпрацю!
Сьогодні, 19 березня 2023 року святкує свій 93-й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ української поетеси, одна з найвідоміших жінок сучасної України – Ліна Костенко.
«Мицю не треба нагород,
його судьба нагородила.
Коли в людині є народ,
тоді вона вже людина».
Ці слова Ліни Костенко звучать епіграфом до всього її творчого життя. Її вислови та рядки завжди влучні, вони проймають до мурашок, змушують думати, відчувати, розуміти. Ці завжди заряджають енергією слова, надихають змінюватися та змінювати світ навколо себе.
Учні 5 класу Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів разом з класним керівником Марією Ріхліцькою (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ) провели віршований флешмоб «Ліна Костенко – символ нескореної України».
Поезія Ліни Костенко – це теж зброя, яка надихає наших славних захисників та підтримує всіх українців. Ліна Костенко була та залишається поетичним рупором України. Вона завжди відстоювала інтереси українського народу і підтримувала незалежність країни.
16 березня у спортивному залі ДЮСШ пройшов турнір з настільного тенісу середнього дорослого населення Мостиської територіальної громади, організатором якого була Комунальна установа «Спорт для всіх».
Вчителі Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів Уляна Кадило та Анатолій Глоговський (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ) взяли активну участь у змаганнях. У завзятій боротьбі за призові місця серед жінок І місцеваборола наша Уляна Михайлівна.
Щиро вітаємо з перемогою!
Цікаво та пізнавально пройшов урок біології у 6 класі Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ).
Вчитель біології Ірина Рабей разом з асистентом вчителя Надією Раїник провели з учнями практичне заняття під назвою «Вчимося вирощувати кімнатні рослини». Девізом до уроку стали слова К. Жане «Квіти, як люди, на добро щедрі і, людям ніжність віддаючи, вони цвітуть, серця обігріваючи, як маленькі, теплі багаття».
Метою заняття було ознайомити дітей з особливостями будови, розмноження, догляду за квітами та розвинути вміння і навички вирощування кімнатних рослин. Дослідницьким шляхом довести, що квіти є частиною живої природи.
Під час практичного заняття учні розширили свої знання про різноманітність кімнатних рослин, дізналися про умови, які необхідні для їхнього росту і розвитку, засвоїли навички догляду за ними. Діти милувалися квітами, експериментували, досліджували.
Доглядаючи за кімнатними рослинами, дитина привчається до охайності, відповідальності, адже неправильний догляд та невчасний полив приведуть до їхньої загибелі. Бажання доглядати за квітами виховує в учнів бережливе ставлення до природи, бачити й цінувати прекрасне.
Підсумовуючи заняття, вчителі наголосили школярам, що квіти це не тільки радість і краса, а головне - чисте та свіже повітря.
У межах Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар'єри
«Обери професію своєї мрії» 15 березня 2023 року о 12.15 учні 7-9 класів Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ст. (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ) долучилися до перегляду Всеукраїнського уроку з профорієнтації.
Зустрічі з батьками завжди є відповідними та необхідними для правильної побудови освітнього процесу.
14 березня 2023р. у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори. відповідно до порядку денного батьки та педагоги заслухали виступ директора школи Галини МИСАКОВЕЦЬ, яка наголосила на тому, що наш час – час змін і нововведень, він проблематичний і складний, розпочався в країні йде війна. Такий час вимагає компетентних, розумних, ділових, творчих та яскравих особистостей. Директор підкреслила, що співпраця школи і сім'ї покращила досягнення найкращих результатів.
Про організацію освітнього процесу у 2022-2023 н.р. говорила заступник директора з навчально-виховної роботи Марія Попільовська. Вона розповіла батькам про завдання Нової української школи, зупинилася на особливостях організації освітнього процесу та оцінюванні знань учнів 1-4 класів та 5 класу, наголосила, що Нова українська школа – це школа партнерства між учителями, учнем та батьками.
Про безпеку дітей в Інтернеті з позиції викликів сьогодення розповіла практичний психолог Наталія Колесніченко. Батьки мають цікавитися тим, які діти приймають контент, яку інформацію поширюють та обговорюють. Психолог звернула увагу на особливості впливу пропагандистських сайтів на світогляд підростаючого покоління, про залучення підлітків до різних субкультур. Батьки мали можливість в інтерактивній вправі напрацьовувати правила ефективної комунікації з власними дітьми, що є запорукою безпеки та довіри. Під час виконання вправи вони мали можливість зрозуміти, що саме довіра дитини та контроль з боку батьків можуть бути корисними.
Директор Галина Мисаковець подякувала батькам та висловила надію на подальший співробітництво.
Жінки роблять науку красивішою: до Міжнародного дня жінок у науці. Популяризувати науку серед жінок потрібно зі шкільного віку — показати їм можливості інженерії, програмування, науки Юлія Безвершенко 11 лютого відзначають Міжнародний день жінок та дівчат у науці. Це нове свято було прийнято Генеральною Асамблеєю ООН у 2016 році щодо надання повного і рівного доступу до науки для жінок і дівчат.
З нагоди Міжнародного дня жінок та дівчат у науці учнів 8 та 9 класів Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ, педагоги М. Попільовська, У. Дмитрів,) включилися у Всеукраїнський інтернет-конкурс «Жінки в науці». Виконуючи завдання, школярі з’ясували про видатні наукові відкриття, зроблені жінками, та з’ясували, чому гендерні стереотипи шкодять як розвиткові науки, так і всьому суспільству.
Україні є ким пишатися. На даний момент у нашій державі жінок у науці 46% — майже вдвічі більше, ніж у середньому у світі. Україна займає 12 місце серед кількох жінок-вчених у рейтингу серед 41 країни світу. Українки успішно працюють у різних галузях наук. Найбільше науковців у галузі суспільних наук – 65,8%, медичних – 65,2%, гуманітарних -60,3%, у технічних науках — 34,1%.
Сучасна українська школа — не місце для упереджень і стереотипів, а День жінок і дівчат у науці – підтвердження того, що жінки грають важливу роль у науковому і технологічному співтоваристві.
Щорічно 14 березня відзначається нове наукове свято – Міжнародний день математики. Подію створив Міжнародний математичний союз у листопаді 2019 року на конференції ЮНЕСКО. Дата святкування обрана на честь Міжнародного дня «Пі» та, власні, перших трьох знаків цієї математичної константи (3.14 за американською системою запису).
Найперші відомі записані свідчення з наближенням числа датуються близько 1900 року д.н. е.; це 256/81 ≈ 3.160 (Єгипет) і 25/8 = 3.125 (Вавилон), обидва в межах 1 відсотка від дійсного значення.
У 2002 році японський вчений прорахував 1,24 трильйона цифр у тому числі Пі за допомогою потужного комп'ютера Hitachi SR 8000.
У жовтні 2011 року число π було розраховано з точністю до 10.000.000.000.000 знаків після комісії.
Цей день відзначили в Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (керівник Галина Мисаковець).Вчителі математики М.Попільовська та У. Дмитрів ознайомилися з історією створення числа Пі. Учні мали змогу переглянути презентацію «Число Піски», з якої зрозуміло, що дане «магічне число» є ірраціональним, що його цифра вічно змінюється у вільній послідовності.
Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед геніальністю яких схилюється світ. І найперший серед них — Тарас Шевченко. Мало хто з таким вогнем душі захищав свободу і незалежність Батьківщини, честь і гідність народу.
Учні 5 класу Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів разом з класним керівником Марією Ріхліцькою долучилися до Шевченківських днів, які проходять у школі (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ).
«На вівтар Шевченкового слова я серце своє юне покладу!» - під таким голослом пройшла виховна година для п'ятикласників. Розпочалася вона прослуховуванням пісні "Кобзар" у виконанні Наталії Май. Переглядаючи відеопрезентацію, учні докладніше познайомилися з життєвим та творчим шляхом Шевченка. Школярі виконували завдання шевченкознавчої вікторини, виступаючи заочну мандрівку «Стежками великого Кобзаря». П'ятикласники декламували вірші та виконали пісню «Зацвіла у лузі червона калина».
З плином часу все більше переконуєшся, що поезії Кобзаря — то одкровення, яке він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців.
Тарас Шевченко - це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу, це святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Ми бережемо у своїх серцях той вогник любові до України, який запалив поет своїми безсмертними творами. «До Шевченка треба доростати всім життям» - під таким акордом проходять Шевченківські дні у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директорка ГАЛИНА Мисаковець).
10 березня класний керівник 7 класу Галина Кужидло провела захід «Великий пророк воскресіння України». Учні мали змогу переглянули презентацію « Маловідомі факти про Шевченка», яка пробудила в них цікавість до постаті поета та зламала стереотипний образ про Шевченка-монумента.
Під час інтелектуальної гри «Кобзарознавство» у двобої зійшлися команди дівчат - «Україночки» та хлопців - «Незламні». Вони виборювали право на звання найкращого шанувальника поета у конкурсах «Шевченкіада», «Декламатори», «Художники», «Прислів’я про Шевченка». Дівчата та хлопці із захопленням складали меми до серії портретів «Шевченко носив не тільки кожух та шапку».
На святі учасники гуртка «Водограй» (керівник Анатолій Глоговський) майстерно виконали пісню «На високій дуже кручі».
Семикласники мали змогу ще раз доторкнутися до чарівної сили поезій Шевченка, усвідомити власну роль й відповідальність в майбутньому за долю нашої держави.
Свою Україну любіть,
Любіть її…
Во врем'я люте…
Сьогодні ми щиро вітаємо креативного, енергійного, творчого директора Пнікутського ЗЗСО Галину Іванівну Мисаковець з Днем народження! Дорога Галино Іванівно! Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров'я, оптимізму, неповторних вражень, приємних сюрпризів, сміливих перспектив та успіхів у всьому! Хай знайомляться всі мрії і бажання, рідні дарують радість, тепло і ласку, друзі оточують зі щирим розумінням і підтримкою, колеги поважають і цінують.
Вітаємо Вас зі святом!
Бажаємв день народження
Нехай буде квітів багато
Й пташки Вам співають пісень!
Щоб доля була Твоя світла,
А поруч щоб — люди привітні,
Хай Бог Вам завжди помагає,
Краса з кожним днем розквітає!
І став для нас Шевченко заповітом,
Безсмертним, як саме людське життя.
Ми будем славить перед цілим світом
Живе й святе Шевченківське ім’я!
Сьогодні учні 6 класу Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ) разом з учителькою української літератури Козак Марією Іванівною запросили до себе на гостину вчителів, щоб відсвяткувати День народження Генія Слова, Світоча Духу, Тараса Шевченка. Вони залюбки виконували різноманітні завдання: спробували себе у ролі стилістів, створюючи ескіз футболки за мотивами життєвого або творчого шляху Тараса Григоровича, разом зі своїми наставниками розфарбовували велетенську розмальовку і допомагали барону Мюнхгаузену розвінчувати міфи про Кобзаря, відгадували, яку рослину згадує поет у своїх віршах, розгадували ребуси та анаграми. Потім кожен охочий міг зробити фото разом з «винуватцем свята» Тарасом Григоровичем. На завершення свята на шестикласників чекав солодкий сюрприз.
Тарас Григорович Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.
Учні початкових класів Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ) долучилися до вшанування 209 річниці з дня народження Генія українського народу. На літературному святі «Велична слава Кобзаря» школярі мандрували сторінками творчості великого поета, переглянули відео «Казки картинної галереї», читали вірші зі збірки його перших творів «Кобзар». Свято підготували класні керівники Галайко Л.Б, Калита Л.Р., Віхрак Г.Ч.
З учнями 1 класу проведено урок-подорож «Я відкриваю Шевченка» (класний керівник Сікорська Л.С.).
В рамках проведення Всеукраїнської акції «Годівничка» здобувачі освіти Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ) під керівництвом учительки біології Рабей Ірини Вацлавівни та класного керівника 1 класу Сікорської Любомири Степанівни ознайомились із видами птахів, які живуть у нашій місцевості, намалювали їх, виготовили разом із батьками годівнички. Юні захисники пташок дуже відповідально та творчо підійшли до роботи. Не забули і про їжу для них. Так учні не лише створили корисні для птахів годівниці, а ще й допомогли пташкам у цей складний для них період. А учениця 7 класу Гринда Ірина та учень 9 класу Дорош Сергій присвятили пернатим друзям свої поезії.
І знову в наші сумні, зболені серця постукала весна. Своїм пробудженням наповнила їх нотками радості, вірою в перемогу добра над злом. А зло в українців одне на всіх... З ним боровся ще два століття тому наш Шевченко. Його слово було з народом під час Революції Гідності, збільшує й сьогодні дух наших бійців в окопах. Учнівська молодь Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ) запрошує до перегляду поетичного флешмобу "Пророче слово Кобзаря".
Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для учня
та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя.
З метою виявлення та розвитку творчих здібностей здобувачів освіти, підвищення інтересу та загальної зацікавленості до вивчення математики, в тому числі шляхом підняття особистої самооцінки і розвитку впевненості в своїх силах, учні 5 класу (вчитель У.Дмитрів) взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Зима 2023). Переможцями стали Марія Ключник, Ярослав Ліпецький, Назар Гринда, Анастасія Вергун, Денис Ящишин.
Натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, впевненості у подальших конкурсних випробуваннях, юні математики!
З метою надання національно-патріотичного виховання здобувачів освіти та з нагоди Дня проти окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ) учні 8 класу під керівництвом класного керівника Уляни Дмитрів, педагога – організатора Н. Стрільчук, шкільна бібліотекаря Л. Гавданович провели інформаційну годину «Нескорені... Окупація Криму. Рух Опору».
Присутні на заході школярі 7-9 класів переглянуливідеофільм «Окупація Криму: без знаків, без імені, ховаючись за спинами цивільних». Учні розповіли багато цікавого про історію корінних жителів Криму – кримських татар, які не раз були депортовані зі своєї землі, але репресії не зламали гордих кримчан. Російські пропагандисти переконували весь світ, що все відбувалося мирно та за «повною підтримкою жителів Криму». Протести говорять про зворотнє – Крим не прийняв окупантів, громадяни України встали на захист своєї землі.
Учні 5-6 класів (класні керівники М.Ріхліцька, У.Кадило ) переглянули відео «Підняття прапора в Академії Військово-морських сил ім. Нахімова. Нахімовці співають гімн України» та створили тематичний колір «Крим – це Україна».
Після проведених заходів діти роблять висновок, що народ, який пройшов важкий шлях до свого відродження – не поставити на колину, не зламати. Ми – єдина країна! припинити на всі негаразди, ми прагнемо одного – ПЕРЕМОГИ, МИРУ та чистого неба над Україною!
Я в рабстві був,
Але рабом не став,
В полоні був,
Але не полонився,
Ні перед ким в
Покорі не хилився,
Ненавидів я тих,
Тебе хто зневажав.
У Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ) 03.03.2023 року для учнів 7-9 класів вчитель інформатики Анатолій Глоговський та практичний психолог Наталія Колесніченко провели заняття "Кібербезпека: знати, пильнувати, пам'ятати".
Основна мета заходу – сформувати у підлітків безпечну поведінку в Інтернеті, розвинути критичне мислення для захисту від пропаганди та маніпуляцій, які представляють загрозу в умовах сьогодення. Учні висловлювали свою думку про фейки, про цифровий слід, який залишається після відвідування сайтів, про можливість наслідків від кібер-булінгу. Діти отримали рекомендації, як захистити себе в Інтернеті.
26 лютого Україна відзначає День спротиву російській окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
У цей день у Сімферополі відбувся організований Меджлісом кримськотатарського народу масовий мітинг під будинком кримського парламенту проти намірів відірвати Крим від України. З нагоди 9 річниці спротиву у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів Мостиської міської ради (директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ) проходять заходи на підтримку цілісності України. Класний керівник 7 класу Галина Кужидло провела виховну годину " Право на спротив". Здобувачі освіти переглянули відео "Як росія захопила Крим?", що містило події того злощасного дня 2014 року, ознайомились з логотипом Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, який розробив 2021 року кримськотатарський художник Рустем Скібін.У групах виготовили постер "Крим - це Україна", логотипи спротиву. Поетичні рядки з вірою у перемогу та повернення Криму у склад УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ пролунали у виконанні п'ятикласника Ярослава Ліпецького.
До дня спротиву російській окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя для здобувачів освіти 2-5 класів Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів Мостиської міської ради (директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ) класні керівники Віхрак Г.Ч., ГалайкоЛ.Б., Калита Л.Р., провели тематичні інформаційні хвилини «Крим – це Україна!». Учні відвідали віртуальні екскурсії, малювали малюнки, складали сенкан зі словом Крим та переглянули відео, присвячені героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території.
Є люди, як свічки -
Згорають, відходять у небуття,
Є люди, як зірки -
Горять і світять все життя!
Леся Українка – окраса і гордість української нації. Багатогранна, творча особистість. Дочка Прометея, яка все життя несла людям іскру Божу, вогонь своїх поезій, і несе його зараз вустами своїх нащадків.
З нагоди 152-річчя від дня народження поетеси Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ) разом з батьками підготували поетичний флешмоб «Леся Українка. Рядки, що зачепили душу». На святі прозвучали Лесині поезії «Мріє, не зрадь» (Райник Н.Р. зі сином Олегом і донькою Софією), «Надія» (Глоговський А.Є. з дочкою Веронікою), «До мого фортепіано» (Попільовська Н.Є. зі сином Миколою) , «Хто вам сказав, що я слабка» (Гавданович Л.Р.). А шкільний бібліотекар Гавданович Л.Р. підготувала книжково-ілюстративну виставу «Хотіла б я піснею стати». Переглядаючи матеріали виставки, школярі переживали історію життя Лесі Українки, дивувалися її таланту, захоплювалися її героїзмом, сильним характером, умінням відстоювати своє право на повноцінне людське життя.
Ти бачиш, Лесю, вже весна надходить…
Та, що підійшла і до твого вікна…
Не знаємо, які дарунки зробить…
Так хочеться надії і тепла…
Онлайн-читання "Мова українська - мова єднання".
Поезію Наталії Матвієнко читають учениці 9 класу Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Мисаковець Г.І.) Мисаковець Єлизавета і Мисаковець Поліна. Дивитись відео.
З нагоди Міжнародного дня рідної мови для здобувачів освіти Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів Мостиської міської ради (директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ) шкільний бібліотекар Гавданович Л.Р. підготувала тематичну книжкову виставку"Рідна мова, поетична і пісенна".
Розмаїття літератури різних жанрів дає змогу учням поринути у світ поезії та прози , удосконалювати свої знання з рідної мови.
Наша рідна мова українська
Сонячна і тепла, як весна.
Ніжна, добра, щира, материнська,
Надзвичайно гарна і ясна.
До святкування Міжнародного дня рідної мови у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів Мостиської міської ради (директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ) долучилися учні початкової школи.
Учителька Сікорська Л.С. провела з першокласниками гру-мандрівку «До рідного слова торкаюсь душею». Діти із задоволенням брали участь у мовних іграх та конкурсах. Захід став яскравою сторінкою в шкільному житті наймолодших учнів.
Цікаво та пізнавально пройшла година спілкування у другому класі «Намалюю рідну мову» (Учителька Віхрак Г.Ч.).
Галайко Л.Б. та Калита Л.Р. провели з учнями 3 та 4 класів квест «Мова – душа українського народу». Школярі розгадували ребуси, добирали антоніми і синоніми до слів, збирали прислів'я, складали асоціативний кущ до слова мова, робили порівняння слів.
Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний улюблений символ українців, її порівнюють зі співом соловейка, бо лине вона, як ніжна пісня співучої пташки.
Учні відчули себе справжніми українцями та налаштовані шанувати, розвивати українське слово, дбати про красу і багатство рідної мови.
Слово, моя ти єдина зброя,
Ми не повинні загинути обоє
21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. Саме в цей день кожен може відчути себе частиною свого великого народу. Наша мова – це «невмируще і невичерпне цілюще джерело, і хто не припаде до нього вустами, той всохне від спраги». Рідна мова для кожного є оберегом, таїть у собі пам'ять народу, оберігає й передає із покоління в покоління духовні скарби. Мова – це наше минуле, сучасне і переможне майбутнє. Тільки там, де панує українська мова, буде Перемога, Мир, Справедливість.
З нагоди Міжнародного дня рідної мови у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ст. Мостиської міської ради (директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ ) проходять заходи, щоб ще раз пригорнутися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої.
Учителька української мови Кужидло Г.Л. провела виховний захід з учнями 7-8 класів «Мова - щит та зброя народу», під час якого учні читали поезії, згадували прислів’я про мову,відгадували загадки. Флешмоб «Вислови видатних людей про мову» наповнив серця учасників заходу гордістю за свій народ. Здобувачі освіти мали змогу ще раз долучитися до вивчення української мови , яка на сьогоднішній день є мечем та щитом нашої неньки -України. Для народу, який відстоює своє право на незалежність, на самобутній розвиток, рідна мова, це, безумовно, захисний щит! Він відіб’є всі напади ворогів і на цьому щиті буде сяяти славний символ українського народу – ЗОЛОТИЙ ТРИЗУБ! Для російських загарбників наша мова стане зброєю, відлуння якої буде їх безжально нищити.
Слава Україні! Слава ЗСУ!
17 лютого у Пнікутському ЗЗСО І-ІІст Мостиської міської ради (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ) на уроці мистецтва практичний психолог Наталія Іванівна Колесніченко разом з вчителем Галиною Іванівною Мисаковець відкрили "Психологічний вернісаж". Дев’ятикласники занурилися у світ живопису та створювали власні шедеври творчості.
Основна мета заходу - методами арт-терапії гармонізувати внутрішній стан особистості. В процесі творчості учасники віднаходили ресурси стійкості, які допоможуть у стресовій ситуації та посприяють збереженню психічного здоров'я.
..і мовчки сотня непокорених Героїв
відходила у чисті небеса,
і погляди знесилених мільйонів
дивились вслід батькам, братам, синам...
20 лютого 2023 року у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів Мостиської міської ради (директор Галина МИСАКОВЕЦЬ) учасники освітнього процесу хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх полеглих захисників України. Учні 1-6 класів долучилися до Всеукраїнської тихої акції "Ангели пам'яті". Акція присвячена пам’яті розстрілам Героїв Небесної Сотні, які розпочалися 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській в м. Києві. Учні виготовили паперові ангелики, як символ розстріляних людей і нашої пам’яті про їх подвиг. Адже події, які відбулися дев’ять років тому, назавжди вкарбувалися в історію України, в серце кожного українця. Ми повинні пам’ятати героїв, котрі віддали своє життя за наше краще майбутнє та усвідомити, що за себе і свою державу потрібно боротися.
З нагоди Дня Єднання України та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ) учні 3-5 класів та дошкільнята провели флешмоб «Ми – єдина Україна».
Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Незалежність і воля завойовуються в боротьбі, ціною єднання і зусиль багатьох людей. Ціною втрат і перемог. Український народ завжди відстоював свою гідність і свою свободу. Боровся і перемагав! І сьогодні ми захищаємо суверенітет і територіальну цілісність своєї держави. Гинуть наші найкращі патріоти. Ми схиляємось перед героями-захисниками, і пам’ятаємо подвиг кожного.
У цей холодний лютневий день у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ст. на душі тепло, як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя, доброти та справжньої дружби. Сьогодні, також, можна приділити більше уваги один одному, потурбуватися про близьких та друзів…
Учні 6 класу організували інтелектуальне, розважальне шоу «Хто зверху?», подарувавши краплинку своєї доброти та любові гостям свята.
Сьогодні наш коллектив вітає з Днем народження колегу і просто чудову людину - Попільовську Марію Михайлівну! Дорога Маріє Михайлівно! Від щирого серця вітаємо Вас, бажаємо мирного неба, успіхів у роботі, поваги від колег і друзів, щастя в особистому житті. Нехай на шляху зустрічаються тільки добрі та чуйні люди, готові допомогти в скрутну хвилину. Здоров’я Вам міцного і теплих стосунків у родині!
Хай кожен день ясніє небом чистим,
Світанки сяють, скупані в росі,
У серці радість розквіта іскриста,
І мрії хай збуваються усі.
7 лютого у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ) проведено ряд заходів до Міжнародного Дня безпечного інтернету.
Для учнів молодших класів учителька Уляна Михайлівна Кадило провела урок про безпечну поведінку дітей в інтернеті. Для учнів 8 класу вчитель інформатики Глоговський Анатолій Едмундович разом з практичним психологом Наталією Іванівною Колесніченко організували дискусійне коло "Безпека на сторінках соцмереж". Говорили про правила спілкування, про власний профіль в соцмережах, ознайомилися з міфами та фактами в інтернеті.
З метою підняття патріотичного духу та вшанування світлої пам’яті загиблих захисників, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України, здобувачі освіти та педагоги Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ) долучилися до акції підняття Державного прапора України та вшанували пам'ять загиблих захисників хвилиною мовчання Слава Україні! Героям слава!!!
Учні Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ) взяли участь в акції «Яким я бачу майбутнє України після перемоги», започаткованою Державною службою якості освіти України. Метою даної акції є подяка захисникам України та підтримка їх морально-психологічного стану в місцях проведення активних бойових дій. Дитячі малюнки з підтемами «Україна – це Європа», «Святкуємо перемогу разом з усім світом», «Моє село після перемоги», «Місце, яке я обов’язково відвідаю після перемоги" будуть передані нашим захисникам.
Дорога Надіє Володимирівно! Щиро Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб життя було яскравим і барвистим, рідні дарували радість, тепло і ласку, друзі розуміли і підтримували, колеги поважали і цінували. Нехай все, що здається недосяжним, здійсниться, як найшвидше!
Сьогодні у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директорка Галина МИСАКОВЕЦЬ) практичним психологом Колесніченко Н.І. проведено психологічний вернісаж для вчителів з метою розвитку резільєнтності (життєдіяльності) засобами арт-терапії.
Арт-терапія апелює до внутрішніх, самозцілюючих ресурсів людини. Відмінною рисою людини є здатність, і одночасно потреба, у відображенні свого внутрішнього світу.
Учасники вернісажу занурилися у свій внутрішній світ та створювали власні шедеври творчості.
Шановний Іване Дмитровичу!
Наша шкільна родина вітає Вас з 75- річчям! Від душі бажаємо міцного здоров’я, любові й родинного тепла , потіхи від дітей та онуків. Нехай завжди буде свято у Вашому домі, а поруч - дорогі серцю люди. Бажаємо назад озиратися тільки з гарними спогадами, вперед дивитися з упевненістю у власних силах і доброю надією.
Зберігайте свою іскру і радість до життя, спасибі за Ваш досвід і поради. Бажаємо позитивних емоцій і приємних моментів не тільки в цей день, а й завжди, щоб Ваші дні були добрими і ясними, щоб у Вашому житті завжди були присутні – достаток, гармонія , щастя, мир і спокій. Нехай цей день провіщає багато хорошого, хай Ваше серце співає і малює картини щастя.
Пам’ятаємо Вас, поважаємо та завжди раді бачити у нашій шкільній родині! Нехай Бог благословить Вас на многії і благії літа!
Шляхи років... Мов казка, ніби сонце.
Що побажать в римованих словах?
Щоб в вашім небі вічно сіяло сонце
І молодість світилася в очах!
Слова Зеновія Филипчука; музика О. Албул "Добра новина".
Синиця Марта учениця 4 класу Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (керівник Анатолій ГЛОГОВСЬКИЙ- учитель музичного мистецтва, директор – Галина МИСАКОВЕЦЬ).
100 днів навчання!!!
100 днів у школі - це вже не мало, але й не багато. Вчитель Сікорська Любомира Степанівна разом з учнями 1 класу Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ст.(директор Галина Мисаковець ) цікаво та змістовно підвели підсумки навчання на святковому відкритому уроці та продемонстрували певний обсяг знань та вмінь. Свято принесло усім позитивні емоції.
Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Усі ми – і дорослі, і малі з нетерпінням чекаємо на зимове свято - День Святого Миколая. Святий Миколай спускається з небес, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки. Завітав Святий Миколай і у Пнікутський ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина Мисаковець).
Він разом з Ангелами прийшов привітати дітей і порадувати їх солодкими подаруночками за слухняність та старанність. А учні 2-4 класів під керівництвом Галайко Люби Богданівни , Віхрак Галини Чеславівни та вчителя музичного мистецтва Глоговського Анатолія Едмундовича підготували свято «Святий та добрий Миколай, до нас у школу завітай!»
Діти розповідали вірші, співали пісень, колядували та просили в Миколая не іграшки та солодощі, а перемоги та миру в Україні.
Бажання в кожної дитини,
Щоб мир прийшов до України.
Добрі справи потрібно робити,
Щоб війну цю страшну зупинити.
Бо де любов, підтримка, доброта,
Там довго не триватиме війна.
Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.
В цей день здійснюються найзаповітніші мрії. А мрія у нас усіх одна – щоб скоріше закінчилася війна і всі наші хоробрі захисники повернулися додому з перемогою. Віримо, що Чудотворець вбереже нас від усього поганого і поселить в наших серцях вогник радості і щастя!
У ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приходить до всіх, хто вірить у диво та чемно поводиться. А для дітей це свято таке особливе не лише через подарунки, а ще й тому, що вони мають змогу познайомитися з Чудотворцем, який обов'язково завітає у дитсадок.
Дошкільнята Пнікутського ЗЗСО (керівник Галина Мисаковець) теж готувались до зустрічі з Миколаєм, вони влаштували для нього бал.
Напередодні свята Миколая усі люди очікують на здійснення своїх бажань. Нашим спільним бажанням, яке об’єднує всіх українців, є мир і спокій в нашій державі.
Учасники гуртка «Джура» , учні та учителі Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина Мисаковець) вирішили стати помічниками Святого Миколая та долучились до збору необхідних речей для воїнів ЗСУ, виготовили святкові листівки та написали листи. Вони зберігають тепло дитячих сердець та будуть підтримувати бойовий дух наших захисників. Віримо, що ця жорстока війна закінчиться нашою Перемогою і знову засяє мирне небо над Україною.
Ми дуже вдячні батькам за їхню підтримку та допомогу. Дякуємо волонтерам які доставлять подарунки для наших
захисників.
Свобода від насильства - одне з основних прав людини.
Учасники освітнього процесу Пнікутського ЗЗСО І-ІІступенів (директор Галина Мисаковець) приєдналися до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства». Заходи, проведені в рамках акції, мали на меті поглибити знання та сформувати навички щодо причин, різних форм і проявів насильства та його наслідків.
Практичним психологом Наталією Іванівною Колесніченко були проведені заняття з елементами тренінгу «Повага до себе та інших», «Скажи булінгу-Ні!», «Толерантність, як шлях до порозуміння». Цікаво пройшли відеолекторій та диспут «Стоп- СНІД», «Торгівля людьми, що важливо знати». Учні створювали груповий колаж " Мій улюблений світ без насилля ", малювали соціальні плакати.
Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій та вчинків, сприяли вихованню людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини та переосмислення цінностей.
Учні та учителі Пнікутського ЗЗСО І- ІІ ступенів ( директор Галина Мисаковець ) долучилися до освітнього проєкту Flowers4school.
Щиро дякуємо Асоціації квіткових виробників Нідерландів та України за отриману колекцію весняних квітів. Сподіваємося, що навесні, перш ніж зацвітуть наші тюльпани, ми святкуватимемо велику Перемогу.
Все буде УКРАЇНА.
Благословенні ви, сліди,
Не зміти вічності дощами,
Мандрівника Сковороди…
Із-поміж великих імен, якими пишеться наш народ, поряд із Т.Шевченком та І. Франком, називаємо ім'я Григорія Сковороди, першого українського філософа, мудреця і цілителя людських душ. Це ім'я добре знають в Україні і за її межами – воно давно стало символом мудрості.
З нагоди 300-ліття з дня народження «українського Сократа» в Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор – Галина Мисаковець) дев’ятикласники під керівництвом вчителя української мови та літератури Козак Марії Іванівни представили презентацію-мандрівку «Навчи мене жити, філософе мудрий… ». Учасники свята намагалися відкритися для себе і в усіх присутніх світлиці душі Григорія Савича, щоб через століття почути голос, який пробуджує совість, спонукає ще раз замислитися над своїм призначенням у цьому світі, дивує нас справжніми талантами, енциклопедичними знаннями, відповідністю духовних устремлінь своїм діям. Його твори були і залишаються невичерпним джерелом філософської і поетичної думки.
Минуло багато часу, як Григорій Сковорода ходив по землі. Проте голос його не стихає, а все дужчає. Його заповіді справедливості, добра, людяності, працьовитості знаходять відгук і в наших серцях.
…Твої слова - немов бальзам на душу,
Твоя порада – мудра і проста.
І запитати тебе про це я мушу.
Бо ти ж філософ, що живе у віках…
Краса в хустині нашій споконвічна,
Як і душа, що з піснею жила.
Бо в українок і душа лірична,
У ній багато сонця і тепла.
Сьогодні педагогічний та учнівський колектив Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина МИсаковець) приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня Української Хустки та взяли участь у флешмобі «Зроби фото з хусткою».
Споконвіку українки носили хустину, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Різноманітність кольорів, орнаментів вражає, дивує. Хустина - витвір мистецтва, пасує всім до лиця, кожній україночці.
Освітянська спільнота Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ст. (директор Галина Мисаковець) вітає усіх волонтерів зі святом. Завдяки вам і вашим зусиллям цей світ стає добрішим, безпечнішим, щасливішим. Дякуємо Вам за вашу невтомну працю заради нашої перемоги над ворогом!
Учасники освітнього процесу Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина Мисаковець) долучилися до волонтерського руху «Ялинки Перемоги».
Виготовлені власноруч ялинкові прикраси наповнені великою любов’ю та пошаною до наших захисників. Заряджені позитивною дитячою енергетикою, вони подарують нашим воїнам святковий настрій на передовій та нагадають рідний домашній затишок. Ми вітаємо усіх захисників України з Різдвом Христовим та Новим роком! Повертайтесь живими!!! Віримо в нашу перемогу!!! Все буде Україна!!!
Голодна смерть, напевно, найстрашніша.
Вона повільна, довга і тяжка,
Жахлива і пекельна, найлютіша,
Бо зводить з розуму й така тривка...
А це ж було... І ніде правди діти,
Що заподіяли цю смерть більшовики.
Дорослі мерли, старики і діти —
Це геноцид кривавої руки.
Надія Красоткіна
Голод...це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Ми у смутку і скорботі доземно схиляємо голови, вшановуючи пам'ять мільйонів жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.
У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю нашого народу.
З нагоди цієї сумної дати у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина Мисаковець) проведено тематичні заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років.
Учні 9 та 8 класів під керівництвом педагога-організатора Стрільчук Н.В. підготували захід– реквієм «І пам’яті свіча не згасне…». Діти нагадали про ті страшні сторінки історії нашої держави, коли без стихії, без засухи, без війни – в самому центрі Європи, в Україні, небачений голод забрав у могилу мільйони людей. Сьогодні ми впевнено можемо говорити, що це був більшовицький геноцид! Це була безкровна, людоморська війна проти українського народу. Війна – задля того, щоб підірвати коріння волелюбної нації, винищити цілий народ.
Тривожною була хвилина мовчання. Адже моторошно уявити мільйони заморених голодом людей України.
Учні 7 класу(класний керівник Кужидло Г.Л.) виготовили карту України і долучилися до акції «Незабудки пам’яті».
Книжково-плакатну виставку оформила шкільний бібліотекар
Гавданович Л.Р.
Зроніть сльозу.
Бо ми не мали сліз.
Заплаче разом, а не на одинці.
Зроніть сльозу за тими, хто не зріс,
Що мали зватись гордо - українці.
Згадайте нас - бо ми ж колись жили.
Зроніть сльозу і хай не гасне свічка!
Ми в цій землі житами поросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.
Ніна Виноградська
Учні 1класу Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина Мисаковець) разом з вчителями Сікорською Л.С. та Тур Л.Г. вшанували пам'ять жертв Голодомору в Україні...
21 листопада День Гідності та Свободи
Вас пам’ятати будемо завжди,
І з вами будемо боротись за країну.
За ту країну, де нема брехні й війни,
За нашу й вашу мирну Україну…
“Свобода-це вміння сказати “так” своїм мріям. Гідність -це вміння сказати “ні” своїм страхам”. 21 листопада у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина Мисаковець) проведено ряд заходів до Дня Гідності та свободи. Урок мужності “Україна-країна нескорених!” провела з учнями 8-9 класів педагог-організатор
Стрільчук Н.В. Переглядаючи відеопрезенацію, учні згадували події буремного 2013 року. Педагог- організатор наголосила, що Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004 року, який був символом свободи, і революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.
Старшокласники переглянули документальний фільм «Зима, що нас змінила». Керівники гуртка «Джура» Кадило У.М та Козак М.І. провели з учнями 8- 9 класів флешмоб «Україна – країна гідності».
З учнями молодших класів проведено інформаційні хвилинки “Революція Гідності очима дітей” ( Галайко Л.Б., Віхрак Г.Ч.).
Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Слава Україні! Героям слава!
Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись
З метою направлення залучення дітей до навчання та підтримки Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина Мисаковець) проведено Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». стану».
В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для піхоходів», «Будь уважний на дорозі», «Безпека дорожнього руху – це життя!».
18 листопада в закладі проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультифільмів.
Здобувачі освіти, під час уроку, повторили основні правила безпеки для пішоходів – учасників дорожнього руху, малювали малюнки, відгадували загадки, повторили правила переходу дороги, правила поведінки в громадському транспорті. Діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на вулицях, слідкувати за правилами дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!
Восени врожай збирають
На городах і в садках.
Груші, яблука звисають
На тонесеньких гілках.
Осінь чарівна і щедра пора року! Вона дарує нам багато овочів і фруктів.
У Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина Мисаковець) на уроці образотворчого мистецтва першокласники працювали з пластиліном, виготовляли овочі та фрукти (вчитель Сікорська Л. С.).
Мета заняття: розширити знання дітей про пору року - осінь, удосконалювати практичні навички роботи із пластиліном та сформувати вміння емоційно ставитися до краси природних форм, вміти організовувати своє робоче місце, формувати уявлення про безпеку праці під час заняття.
На початку заняття вчителька провела з учнями бесіду «Дари щедрої осені» та обговорила правила роботи з пластиліном.
Діти із задоволенням працювали на уроці, із поставленим завданням справилися: виліпили багато овочів та фруктів. Дари осені помістили у корзинки.
День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Творити добро зовсім не важко, адже доброта – найбільша цінність нашого життя. Так, це саме та якість, що коштує так дешево, але цінується так дорого. Її не можна купити ні за які гроші, вона по краплиночці виховується змалечку. Бути добрим — це значить допомагати одне одному у біді, дарувати радість знайомим і незнайомим людям, захищати молодших і піклуватися про старших.
З нагоди цього дня у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Галина Мисаковець) вчителем 1 класу Сікорською Л. С. проведено урок - бесіду «Які добрі вчинки прикрашають людей? та дискусію «Чи важко робити добро?». Наприкінці заняття діти створили «Дерево добрих справ».
З метою підвищення інформаційно комунікаційних компетентностей дітей 8-13 листопада у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ст.( директор Галина Мисаковець) відбувся щорічний міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер -2022"(вчитель Кадило У. М.). Учні залюбки працювали над цікавими завданнями. Цього року у конкурсі взяли участь 20 учнів нашого навчального закладу, всім дуже сподобалися завдання та сама атмосфера проведення.
Незалежність – це свобода і можливість жити вільно і гідно на своїй землі!
Від імені здобувачів освіти та колективу Пнікутського ЗЗСО (директор Галина Мисаковець) щиро вітаємо всіх громадян Польщі та наших односельчан польської громади з національним святом – Днем незалежності Республіки Польща!
Дорогі друзі! Бажаємо вам оптимізму, наснаги, міцного здоров'я, добробуту та впевненості в завтрашньому дні. Нехай ваша держава збагачується, а дух патріотизму та неймовірна здатність до консолідації всього народу у важкий момент стати зразком для інших країн.
З нагоди свята бажаємо дружньому польському народові добра, процвітання та нових звершень. Ми сильні, бо згуртовані. Ми незламні, бо об'єднані спільною метою – перемогою! Хай живе і процвітає вільна і незалежна Польща! Хай живе і міцніє українсько-польська дружба! З Днем Незалежності!
Я без тебе, мово, — без зерна полова,
Соняшник без сонця, без птахів діброва.
Як вогонь, у серці я несу в майбутнє
Незгасиму мову, слово незабутнє!
Юрій Рибчинський
Любити, шанувати і плекати рідну мову — святий обов’язок кожного українця. Тому щороку 9 листопада Україна відзначає чудове свято — День української писемності і мови.
Цьогоріч святкування цієї знаменної дати у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів розпочалося із написання ХХІІ Всеукраїнського Радіодиктанту національної єдності «Твій дім». Учні разом зі своїми наставниками охоче долучилися до його написання.
Шкільний бібліотекар Гавданович Л.Р. провела інформаційний меседж «Моє диво калинове, кохана українська мово». Презентуючи матеріали, Люба Романівна розповіла про тернистий шлях нашої мови, історію її виникнення, акцентуючи увагу на важливості української мови в сучасному житті.
Згодом відбулася урочиста церемонія відкриття ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Після урочистої лінійки стартував шкільний етап цього конкурсу. У ньому взяли участь учні 3-9 класів.
Завершилося святкування Дня писемності у нашій школі у четвер, 10 листопада. Саме в цей день третьокласники разом із учителькою Галайко Л.Б. провели вікторину «Знавці української мови», де поглибили свої знання про рідну мову, розкрили зміст і необхідність її у житті кожної людини.Виховну годину у 2 класі "Наша мова - калинова" провела Віхрак Г.Ч.. Діти проявили розумову здібність, винахідливість та кмітливість. А учні 4 класу (учителька Калита Л.Р.) продемонстрували не лише свої знання з української мови, а й уміння творчо працювати і самостійно мислити, беручи участь у грі-вікторині «У ріднім слові цілий світ». Діти мали змогу доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, усвідомити необхідність підвищення власної мовної культури, як обов’язку кожного українця.
Виховний захід «Нам чужого не треба! Нам би лиш своє зберегти!» з учнями 7,8 класів провела вчителька української мови та літератури Кужидло Г.Л. Здобувачі освіти , вчителі хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
У День української писемності та мови до школярів завітав Преподобний Нестор Літотисець. Він здивував присутніх знанням сучасних технологій .Преподобний створив свій Телеграмканал, продемонстрував учням комікс «(Не)весела історія про українську мову». Всі із захопленням спостерігали за майстерним виконанням репу від підписників каналу. Мовознавчий треш «Філологиня у супермаркеті» наповнив душі присутніх сміхом, радістю і відчуттям , що треба вивчати, берегти і розвивати нашу рідну українську мову.
Дев’ятикласники теж мали можливість перевірити свої знання з української мови у чудовій та веселій грі-квесті під назвою «З українською веселіше!». Об’єднавшись у 2 команди, у веселій та жвавій атмосфері, школярі вирушили на пошуки «ключів» і подолання тих перешкод, які траплялися на їхньому шляху. А допомогло їм у цьому – вміння орієнтуватися у рідній школі і, звичайно ж, знання української мови.
Цьогорічні заходи були присвячені її величності Українській мові, щоб ще раз підкреслити, що те, чим ми повсякденно користуємося, є справжнім дивом, великим і прекрасним. Багато чудових слів було сказано про мову, про любов до неї, про її значущість, важливість та безсмертя. А учасникам заходу разом зі своїми наставниками вдалося запалити ще один вогник любові до рідної мови у дитячих серденьках.
Ніжна, мила, світанкова,
Ясна, чиста, колискова,
Мелодійна, дзвінкотюча,
Дивна, радісна, співуча,
Лагідна, жива, казкова,
Красна, чарівна, шовкова,
Найдорожча, добра, власна,
Мудра, сонячна, прекрасна,
Солов’їна, барвінкова
Українська мова.
Кольоровий тиждень
Кожного разу, побачивши в небі веселку, ми, як зачаровані, милуємося прекрасним творінням природи, вражаючим небесним явищем, яке приковує нашу увагу. З’являється місточок, який з’єднує землю з небом – це чарівна веселка. Це не просто гарне видовище, а й велика радість. Вона змушує посміхатися, піднімає настрій. А тому, у Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Г.Мисаковець), пройшов «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав свою тематику. Відповідний колір був присутній у одязі, в елементах декору та навчальних матеріалах.
Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.
Ось і дошкільнята Пнікутського ЗЗСО мали можливість більше дізнатись про велич, чарівність і багатство рідної мови. 9 листопада вихователі нашого дошкільного закладу провели цікаві заняття присвячені Дню української писемності та мови. У цікаву і повчальну гру, "Намистинки рідної мови", діти охоче брали участь і тим збагачували, урізноманітнювали словниковий запас слів. Переглядали цікаві відео про рідну мову. Грали у народні ігри, танцювали українські танці та слухали веселі народні пісні.
8 листопада 2022 року практичний психолог Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів Колесніченко Н.І. запросила учителів відвідати психологічну кав’ярню «Аромоксамит душі».
Проведене заняття сприяло створенню атмосфери для доброзичливої ефективної групової взаємодії, профілактиці емоційного вигорання педагогів, розвитку резельєнтності в умовах воєнного стану.
Під час заходу його учасники мали змогу не лише випити запашної кави, але й ознайомитися із цікавими і креативними завданнями, випробувати їх ефективність на собі. Проведені вправи («Сила каменю», «Кавові зерна», «Пиріг життя») сприяли створенню умов для психологічного розвантаження педагогів, підвищенню їхньої самооцінки та впевненості у собі. Окрім того, кожен педагог мав змогу приготувати «авторську» каву з присмаком стійкості і поділитися своїми думками і враженнями.
У кав’ярні панувала атмосфера емоційної свободи та відкритості, дружелюбності і довіри один до одного.
Знайдіть радість в собі – і вона поверне вам сонячну погоду.
Посміхніться – і до вас повернеться безтурботна юність.
Вдихніть на повні груди – і вас наповнить любов та надія.
Відкрийте серце Ангелу Радості і та радість огорне вас з усіх боків.
О, сили всі небесні, станьте в поміч!
О, сили всі святії, збережіть!
Всі охоронці-янголи, знаходьтесь поруч!
Скоріш наблизьте ПЕРЕМОГИ мить!
Сьогодні кожен з нас стикається з новими викликами, які принесла війна. Повітряна тривога чи не щодня змушує нас шукати безпечні місця. Нам, дорослим, часто складно їх прийняти. А як це вдається дітям? Що відчуває дитина, коли лунає сигнал повітряної тривоги? Про що вона думає і які образи малює її уява, коли чує і бачить жахливі сцени війни?
Аби мінімізувати стрес та допомогти адаптуватись до нових умов життя учні Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директорка Мисаковець Г.І.) разом з керівником гуртка "Джура" Козак М.І. намагаються проведений в укритті час використати для добрих справ - виготовити обереги для наших захисників і захисниць на передову. Бо вірять, що вони зігріватимуть серця, захищатимуть наших військових від злих сил, як це було споконвіків, слугуватимуть запорукою незламного духу, душевної відради, гартуватимуть бойовий дух наших героїв. Нехай чисті дитячі долоні, що з любов’ю та ніжністю створюють ці браслети, принесуть нашим воїнам удачу та оберігають їх! Нехай усі вони повернуться додому живі і з Перемогою!
Зі слів молитви зшию сорочину
Ворожа куля серця не торкнись!
Живим і неушкодженим в родину,
Будь ласка, кожен воїн, повернись!
З нагоди 104 річниці Листопадового Чину, проголошення Західноукраїнської Народної Республіки, відновлення української державності на землях Галичини,Закарпаття та Буковини учителька історії Пелех Світлана Ярославівна провела з учнями 8 класу історичну годину «Вони творили історію: політичні лідери ЗУНР». Учні назвали тих, хто у
1918 році продемонстрував свою міть і волю до боротьби, прагнення до свободи та справжньої незалежності.
З метою поглиблення знань учнів і отримання практичних навичок реагування на надзвичайні ситуації та поводження із вибухонебезпечними предметами класні керівники Пнікутського ЗЗСО ознайомили учнів 5 – 9 класів з онлайн- курсом і відеоуроком «Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій» та першим відеоуроком з мінної безпеки «Обережно: міни».
З метою формування свідомого ставлення та мотивації до занять фізичною культурою та спортом, популяризації олімпійського руху та здорового способу життя з 24 по 28 жовтня у школі було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту.
Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.
В рамках Олімпійського тижня в нашій школі було проведено:
Годину спілкування « Здоровим бути -зі спортом дружити» ( 6 клас, Кадило У.М.), Спортивні змагання « Веселі старти» ( 5 клас, Кадило У.М.), Урок – подорож «Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього»(3 клас, Галайко Л.Б.), квест- гра "Ми за здоровий спосіб життя" ( 9 клас, Стрільчук Н.В.), Квест- гра,, У пошуках олімпійського вогню"( 7 клас, Кужидло Г.Л.), тематична бесіда «Здоровим бути – зі спортом дружити» ( 5 клас, Рихліцька М.М.), урок «Діти - олімпійська надія України.» ( 2 клас, Віхрак Г.Ч.), бесіда "Мій улюблений вид спорту" ( 1 клас, Сікорська Л.С), бесіда : «Олімпійський рух від давнини до сучасності»( 4 клас , Калита Л.Р.)
Пророчий голос Кобзаря
З часів далеких і донині
Про волю вольную співа,
Про біль і щастя України...
Мовно - літературний конкурс учнівської та студентської молоді Тараса Шевченка щороку проходить у різних куточках України.26 жовтня конкурс відбувся у Пнікутському ЗЗСО І - ІІ ступенів (директор Галина Мисаковець).Здобувачі освіти мали змогу ще раз пригадати життєпис та твори Т.Г.Шевченка.
Конкурс дає можливість молодому поколінню звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, продемонструвати високий рівень своєї творчості.
В умовах російсько-української війни слово "звитяга" для нас має єдине значення - перемога в бою ціною героїчних подвигів. «Урок звитяги» ми присвячуємо захисникам свободи і незалежності, які завдяки своїй хоробрості, волі, стійкості, мужньому поступу, стали уособленням звитяги, патріотизму, нескореності. Їх боротьба викликає захоплення в усього світу, а ми пишаємося ними, вважаємо за честь бути громадянами однієї з ними країни.
З нагоди Дня захисників і захисниць України «Уроки звитяги» пройшли в усіх класах Пнікутського ЗЗСО (директор Галина Мисаковець), а саме:
5 клас - «Україна починається з тебе» (на урок запрошено бійця «Азова», захисника Маріуполя Мушака Кшиштофа; «В єдності наша сила» (6клас), «Нащадки козацької слави» (7кл.), відеоурок «Сила нескорених» (8кл.) «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення» (9кл). Учні вшанували пам’ять нашого односельчанина Лисика Володимира, який загинув 19 липня, захищаючи місто Миколаїв.
Учні 1-4класів виготовляли патріотичні листівки. Учасники гуртка «Джура» створили вітальний відеоролик для наших захисників та захисниць, який розміщено на фейсбук сторінці та на сайті нашого закладу. Також наші учні долучилися до флешмобу "Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України» і залишили свої побажання воїнам на дошці Padlet «Підтримай захисника».
Щиро зичимо усім захисникам та захисницям міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Ви неймовірні – сміливі, безстрашні, відчайдушні! Ви цвіт нації – наші герої!
Слава Україні! Героям слава!! Україна понад усе!
З метою формування національних цінностей, патріотизму та національної свідомості на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави, ідеалів свободи, соборності та державності, формування цінностей здорового способу життя в Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ст. ( директор Галина Мисаковець )відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» ( «Джура») та був проведений шкільний (відбірковий) етап.
У змаганнях взяли участь рої-учасники 8-9класів. ( керівник гуртка Кадило.У.М.)
Пнікутський ЗЗСО І-ІІ ст.(директор Галина Мисаковець) щиро дякує
Гнатовської Надії Мирославівні за подарунковий бокс із спортивним інвентарем від ЮНІСЕФ ( UNICEF Ukraine)
МИ, здобувачі освіти Пнікутського ЗЗСО І –ІІ ст., щиро вітаємо ВСІХ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ нашої неньки України З Днем захисника України, Днем Українського козацтва і святом Покрови Пресвятої Богородиці! Нехай Пресвята Богородиця завжди оберігає Вас.
Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробри. Дякуємо ВАМ, ДОРОГІ , за можливість жити й навчатися в школі. Божого ВАМ захисту , НАШІ ГЕРОЇ, низький уклін ВАМ, СИНИ ТА ДОЧКИ УКРАЇНИ, за захист рідної землі.
Шана і слава ВАМ! Повертайтесь додому живими та з перемогою. МИ ЧЕКАЄМО ВАС.
Іти стежиною добра,
Щоб в серці зірку запалити,
Бо наша школа – це сім'я,
В якому навчаємося ми жити
Серед багатьох дитячих занять у школі важливе місце займає самоврядування учнів, яке забезпечує участь усіх школярів в управлінських справах колективу свого класу та школи, стає моделлю елементів дорослого життя, формуванням усвідомлення подальшої активної життєвої позиції.
У Пнікутському ЗЗСО І-ІІ ступенів (директорка Галина Мисаковець) відбулось засідання учнівського самоврядування, яке провела Президент школи Мисаковець Єлизавета.
У цьому навчальному році продовжується робота над проектом «Чаювання з директором». На засіданні присутні директорка школи Галина Мисаковець, педагог-організатор Надія Стрільчук та класний керівник 6 класу Уляна Кадило.
Галина Іванівна наголосила учням, що саме вони є тим стержнем, який буде вести весь учнівський колектив до пізнання нового, цікавого та активного життя шкільної спільноти, виробити в них відповідальність за доручену справу, за колектив, принциповість, уміння критикувати, належним чином оцінювати критику. , давати об'єктивну оцінку своїм вчинкам та вчинкам оточуючих, самостійно та творчо ставитися до справи, проявляти ініціативу.
Присутні обговорили питання про проведення благодійного ярмарку, приуроченого до Дня Захисників та Захисників України та Дня українського козацтва.
Підлітки активно працюють, засідання було продуктивним і дало всім поштовим до нових ініціатив та починань. Попереду ще багато планів, багато заходів, конкурсів, акцій, челенджів, флешмобів, майстер-класів та нових проектів.
Найпліші та найбільші вітання лунали сьогодні для вчителів Пнікутського ЗЗСО на святі, приуроченому Дню вчителя (директор Галина Мисаковець). Учні 8-9 класів бажали своїм викладачам натхнення, терпіння, щирих посмішок учнів, поваги від батьків. Нехай ваша праця завжди цінується, нехай ваші старання та надії завжди будуть виправдані, нехай у вашому житті завжди буде чарівний світ добра та щастя.
Наші мілі, любі вчителі,
Вам поклін низький, аж до землі,
Завзяттям у своїй роботі,
За знання, терпіння і турботу.
І нехай у найкрутіший час
Віра в краще не покине Вас,
Зіронька надії не згасає,
І Господь життя оберігає.
До привітання долучилася випускниця нашої школи Олена Сікорська та учасники вокального гуртка "Водограй".
Дякуючи нашим захисникам, учні мали можливість привітати сьогодні наших вчителів та подарувати їм свято.